Przejdź do treści

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

W celu uzupełnienia naszej oferty – OCENY PREDYSPOZYCJI oraz WARSZTATÓW REKRUTACYJNYCH oferujemy wam również możliwość indywidualnej konsultacji.

Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby każdego z kursantów mogą być odmienne. Dlatego postanowiliśmy, że będziemy dla was dostępni również indywidualnie – w formie online.

Oferujemy wam możliwość zdalnej konsultacji i rozmowy na nurtujące was tematy – zarówno od strony technicznej jak i nie-technicznej. Ofertę adresujemy do pilotów w każdym stopniu zaawansowania – od początkujących adeptów sztuki latania do doświadczonych pilotów zawodowych.

Jesteśmy otwarci na kontakt również ze strony rodziców / opiekunów przyszłych pilotów. Jeśli nurtują was pytania, na które trudno znaleźć odpowiedź w sieci lub chcielibyście zweryfikować posiadaną wiedzę, to my przyjdziemy wam z pomocą.

Znasz kogoś kto boi się latać lub czuje na tyle silny dyskomfort, że stara się za wszelką cenę unikać podróży lotniczych? Również w tym przypadku służymy pomocą oraz – w przypadku chęci zażegnania problemu – spersonalizowanym szkoleniem, aby skutecznie pokonać aerofobię. Przekaż tej osobie kontakt do nas – pomożemy.

OFERUJEMY NASTĘPUJĄCE RODZAJE KONSULTACJE:

  • Konsultacja z pilotem-psychologiem lotniczym – 250 PLN brutto
  • Konsultacja z instruktorem pilotażu – 200 PLN brutto
  • Konsultacja z pilotem liniowym (B737) – 250 PLN brutto

W PRZYPADKU WIĘCEJ NIŻ DWÓCH KONSULTACJI OFERUJEMY RABATY!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZISIAJ!


KONTAKT

e-mail:
info@aerone.pl

telefon:
+48 883 447 128