Przejdź do treści

O NAS

NASZ CEL I MISJA – PILOT:

AERONE powstało z myślą o ludziach w lotnictwie. Dosłownie.

Wraz z zawodowym rozwojem w obszarze psychologii i pilotażu zauważyliśmy, że na rynku istnieje niewiele miejsc, które koncentrują się głównie na nie-technicznym aspekcie treningu pilotów.

Wyszkolenie pilota od zawsze postrzegamy głównie pod kątem formalnym (np. wylatane godziny, type-rating). W AERONE uważamy, że równie ważny jest kontekst „miękki” – psychologiczny, nie-techniczny (czyli to, jak wykorzystam moje uprawnienia i doświadczenie, aby w pełni profesjonalnie i bezpiecznie współpracować i wykonywać swój zawód).

Wierzymy, że oferta szkoleń, warsztatów rekrutacyjnych, oceny predyspozycji oraz indywidualnych konsultacji spełnia właśnie taką rolę – skupia się bezpośrednio na ludziach i ich rozwoju, którego nie da się wycenić w ilości godzin, a w samoświadomości i odpowiedniej postawie.

NASZ CEL I MISJA – BIZNES:

Pod kątem biznesowym w AERONE skupiamy się na współpracy z ośrodkami szkolenia, liniami lotniczymi czy firmami działającymi w branży lotniczej. Oferowane usługi – rekrutacje, szkolenia oraz programy wsparcia psychologicznego mają na celu trzy kwestie:

  • SELEKCJE oraz REKRUTACJĘ odpowiedniego i kompetentnego personelu (pilot, stewarda/stewardessę, menadżera)
  • ROZWÓJ pracownika lub kursanta – tak, aby szkolenie nie było tylko formalnością, a ciekawą przygodą, w której podstawą jest rozwijanie m.in. takich kompetencji jak komunikacja, współpraca czy przywództwo.
  • DBANIU o dobrostan psychiczny pracowników w obrębie organizacji.

W AERONE jesteśmy gotowi do realizowania najbardziej wymagających projektów dla Klienta Biznesowego. Zachęcamy do kontaktu i porównania naszych biznesowych rozwiązań z innymi. Jesteśmy pewni, że to właśnie nasza oferta okaże się konkurencyjna – nie tylko pod kątem ekonomicznym, ale również pod względem stosowanych metod oraz elastyczności działania.

KIM JESTEŚMY:

AERONE tworzone jest przez psychologa lotniczego, który jednocześnie jest pilotem zawodowym. Współpracujemy z pilotami liniowymi, instruktorami pilotażu, specjalistami z branży oraz psychologami i rekruterami. Wierzymy, że wspólna pasja do lotnictwa i nieustannego rozwoju daje nam wszelkie podstawy do współpracy przy najbardziej wymagających projektach. Zachęcamy do kontaktu, aby w pełni poznać nasze wartości oraz podejście.


KONTAKT

e-mail:
info@aerone.pl

telefon:
+48 883 447 128