Przejdź do treści

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE

Każdego dnia piloci biorą na siebie wielką odpowiedzialność – za pasażerów, maszynę, ładunek oraz bezpieczeństwo ludzi pozostających na ziemi. Stresogenne warunki pracy, presja czasu oraz coraz większe wymagania ekonomiczne stawiane przez przewoźników mogą skutkować pogorszeniem stanu psychicznego.

W AERONE PSYCHOLOG jest także PILOTEM. Niektórzy mogą powiedzieć, że to nieistotne, ale to nieprawda. Nikt tak dobrze nie zrozumie pilota jak drugi pilot. Nie musisz poświęcać już większości czasu na tłumaczenie na czym polega twoja praca oraz specyfika problemu z którym się zmagasz Pilot to zrozumie. Dzięki temu otrzymasz fachową pomoc szybciej i skuteczniej. A to jest w końcu najważniejsze.

Jeśli w ostatnim czasie wystąpiły w twoim życiu sytuacje trudne, z którymi zmagasz się zbyt długo lub bezskutecznie – może być to najwyższy czas na skorzystanie z pomocy. Jeśli twój nastrój lub chęć do pracy spadła i utrzymuje się przez kilka tygodni na niskim poziomie to warto skorzystać z usług specjalisty.

OFERUJEMY PROGRAMY WSPARCIA DLA FIRM LOTNICZYCH
DOSTOSOWANE DO SPECYFIKI DANEJ ORGANIZACJI.

JAKĄ POMOC MOŻEMY TOBIE ZAOFEROWAĆ?

  • Konsultacje indywidualne (stacjonarnie lub online)
  • Pomoc w organizacji długoterminowego wsparcia (np. terapii indywidualnej) jeśli okaże się ona niezbędna

PAMIĘTAJ – W PRZYPADKU POGORSZONEGO STANU
PSYCHICZNEGO NIE ZWLEKAJ. ZADZWOŃ DO NAS LUB NAPISZ.

W PRZYPADKU FIRM LOTNICZYCH:

  • Opracowanie celów i metod poprawy dobrostanu psychicznego pilotów w twojej organizacji (konsultacje indywidualne, szkolenia, warsztaty)
  • Poprawa bezpieczeństwa dzięki zwiększeniu świadomości psychologicznej wśród załóg lotniczych
  • Elastyczne metody korzystania z usług psychologicznych (np. jako forma benefitu pracowniczego)

KONTAKT

e-mail:
info@aerone.pl

telefon:
+48 883 447 128